Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%42
Almanca LYS-5 & YDS Erdem Karabulut

Pelikan YDS AlmancaAlmanca LYS-5 & YDSKonu Anlatımlı

Liste Fiyatı : 43,50TL
İndirimli Fiyat : 25,23TL
Kazancınız : 18,27TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,06TL
Havale/EFT ile : 24,73TL
Almanca LYS-5 & YDS
Almanca LYS-5 & YDS Pelikan YDS Almanca Konu Anlatımlı
Pelikan Yayınevi
25.23
DÖRDÜNCÜ BASKIYA ÖNSÖZ
ÖSYM tarafından yapılan birçok sınavda olduğu gibi YDS sınavının da formatı değiştirilerek eskiden 100 sorudan oluşan sınav yerine şimdi 80 sorudan oluşan LYS-5 adında yabancı dil sınavı uygulanmaktadır. İkinci baskısı tükenen kitabın üçüncü baskısında bu durum göz önünde tutularak yeni sınav formatına uygun 15 deneme sınavı hazırlanmıştır. Bu sınavlar ilk iki baskısında olduğu gibi yine yer yer konu anlatımlı olmak üzere çözümleriyle birlikte sunulmuştur. Bunun dışında soru çözüm teknikleri güncellenmiş, bazı küçük yazım hataları düzeltilmiştir. Bu yönüyle söz konusu kitap LYS Almanca sınavına girecekler ile YDS sınavına hazırlanmakla birlikte seviyesi orta ve ortanın altında olanlar için de eşsiz bir başvuru kaynağı niteliğindedir.
Bu kitabın bazı bölümlerinin yeniden hazırlanması ve güncellenmesi için yürüttüğüm yoğun çalışmalar sırasında benden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen aileme ve kitapta yer alan tüm testlerin uygulanmasında güvenirliklerinin kanıtlanması için katkılarından dolayı bütün öğrencilerime teşekkürü bir borç bilirim.
Kitabın dördüncü baskısının da gereken ilgiyle karşılaşacağını temenni ederek, Almanca öğrenenlere ve Almanca sınavlarına gireceklere başarı ve esenlik diliyorum.
Erdem Karabulut
Ankara, Ocak 2017
Kapat