Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
Alpha Hızlı Okuma Teknikleri - Mustafa Şaban Keser - Nisan %35 indirim

Alpha Hızlı Okuma Teknikleri - Mustafa Şaban Keser - Nisan

Liste Fiyatı : 65,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 7,87TL
Havale/EFT ile : 63,70TL
Alpha Hızlı Okuma Teknikleri - Mustafa Şaban Keser - Nisan
Alpha Hızlı Okuma Teknikleri - Mustafa Şaban Keser - Nisan
Nisan Kitabevi - Sınavlara Hazırlık
65.00

Alpha Hızlı Okuma Teknikleri - Mustafa Şaban Keser - Nisan

Türkiye'de bir ilk olan ve KPSS - ÖABT - LYS - YGS - ALES - DGS - TEOG ve tüm sınavlarda üstün başaranın anahtarı olan ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ Eğitim Seti, 15 yıllık alanındaki tecrübesiyle, binlerce kursiyerden alınan geri dönütlerle, sınavlarda +25 ile +45 dakikalık bir zaman kazandırmış ve %100 başarı sağlamıştır.

ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ,Tüm Kişisel Gelişim Akademileri, Belediye Meslek Edindirme Kursları, Halk Eğitim Kişisel Gelişim Kurslarında KAYNAK ders kitabı olarak hazırlanmıştır.
EĞİTİMLER:21 Günlük Egzersizlerin takibinde yani 2. haftada (14. gün) 1 dakikada okuma seviyeniz enaz 2 kat artacağı şekilde hedeflenmiş ve planlanmıştır.
SAĞLIK: Aktif Görme Alanını (AGA) genişleterek, Yanal Görme Alanı üzerinde çalışmalar yoğunlaştırılmıştır. Eğitimlere katılan binlerce öğrencilerimiz, gözlerindeki tembellikten kurtulmuş aynı zamanda göz kaslarında mükemmel gelişme sağlamış ve bütünü görme gerçekleşmiştir.
ALGI VE BAŞARI:ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ'nin hedefi her ne kadar okuyucuya mükemmel bir hızlı okuma becerisi kazandırmak olsa da asıl hedef öğrenci başarısı ön planda tutulmuştur. Algı üzerine yoğunlaşılmış, hızlı okuyup algılayan ve aynı zamanda algıladığını dille ifade edebilecek okuyucular yetiştirmeyi hedeflemiştir.
FARKIMIZ:ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ, özellikle Türkiye'de ilk defa kullanılan, geçerliliği ve güvenirliliği kanıtlanmış farklı aynı zamanda çok etkili egzersizlerden oluşurken algı ve motivasyonu artırmak için eğitimde İnovasyon hedeflenmiştir.ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİKitabımız ve Kullanılan Kartlar ebat olarak Göz - Kitap uyumunu sağlamak amacıyla gerçek boyutlarda ve Eğitimlerin tamamı Egzersiz Kartları üzerinden yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Çok önemli bir nokta ise Öğretmen, Veli yada Öğrencilerin Eğitimlerini takip etmelerini sağlamak ve kolaylaştırmak için Egzersiz Kartlarımızın arkasınaALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ Takip çizelgelerieklenmiştir.
SINAV ODAKLI HEDEF:KPSS - ÖABT - LYS - YGS - ALES - DGS - TEOG ve tüm sınavlarda +25 ile +45 dakikalık bir zaman kazandırarak başarıya giden yoldaki en büyük engeliniz olan ZAMAN probleminize çözüm sunmaktadır.
SONUÇ:Alanında 15 yıla yakın bir tecrübeyle hazırlananALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ,yüz yüze verilen eğitimlerde binlerce öğrenci bu tekniklerle hayal bile edemeği başarıya ulaşmasında araç olarak hedefini gerçekleştirmiştir.
HEDEF KİTLE:ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ,anasıfından (Yaş ve Seviyerine uygun Göz Egzersizleri) Üniversite mezunlarına kadar 7'den 70'e tüm yaş gruplarını tüm okuyucu kitlesini hedef almaktadır.
İÇERİK:ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ Eğitim Seti olarak hazırlanmış ve 1 Kitap + 112 sayfalık Egzersiz Kartlarından oluşur.
Kapat