Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%20
İngilizce Dilbilgisi Sihirbazı %40 indirimli Murat Türk

Pelikan YDS Kitaplarıİngilizce Dilbilgisi SihirbazıYDS - YÖKDİL - IELTS - TOEFL - LYS - İngilizce Hazırlık Sınavları

Liste Fiyatı : 55,00TL
İndirimli Fiyat : 44,00TL
Kazancınız : 11,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 5,33TL
Havale/EFT ile : 43,12TL
9786059029872
367665
İngilizce Dilbilgisi Sihirbazı
İngilizce Dilbilgisi Sihirbazı Pelikan YDS Kitapları YDS - YÖKDİL - IELTS - TOEFL - LYS - İngilizce Hazırlık Sınavları
Pelikan Yayınevi
44.00
Önsöz
İngilizce Dilbilgisi Sihirbazı, başta YDS, TOEFL, IELTS ve üniversitelerin İngilizce Hazırlık okullarının proficiency sınavları olmak üzere, tüm İngilizce sınavlara hazırlanan Türk öğrencilerin, İngilizce dilbilgisini yazar tarafından geliştirilen konu bazlı stratejiler ışığında çalışmasını ve tüm kurallara ve kullanımlara hakim olmasını sağlayan bir kaynaktır. Tüm dilbilgisi konularını STRATEJİLER ile sunan bu kaynak, aynı zamanda öğrencilerin hedef yapıları kavramasını ve kullanmasını sağlayan özgün alıştırmalar ve testler ile güçlendirilmiştir.
İngilizce Dilbilgisi Sihirbazı, aynı zamanda üniversitelerin İngilizce Hazırlık programlarındaki gramer derslerini de doğrudan destekleyen ve öğrencilerin gramer sınavlarında başarılı olmasını sağlayan bir kaynaktır.
Bu kitabın hazırlanmasında bana her zamanki gibi desteğini esirgemeyen sevgili eşim ve değerli meslektaşım, Yeditepe Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu Öğretim Görevlisi Sunay Akyürek TÜRK’e teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca kitabın 2.baskı kontrol okumalarında bana her daim yardımcı olan meslektaşım ve sevgili kuzenim İngilizce Öğretmeni Seda KAYA’ya da teşekkür ederim.
Murat TÜRK
Yazar
Kapat