Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%20
İSG İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Sınavı Tamamı Çözümlü 20 Deneme S

Pelikan İSG KitaplarıİSG İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Sınavı Tamamı Çözümlü 20 Deneme Sınavı2017

Liste Fiyatı : 45,00TL
İndirimli Fiyat : 36,00TL
Kazancınız : 9,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,36TL
Havale/EFT ile : 35,28TL
İSG İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Sınavı Tamamı Çözümlü 20 Deneme Sınavı
İSG İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Sınavı Tamamı Çözümlü 20 Deneme Sınavı Pelikan İSG Kitapları 2017
Pelikan Yayınevi
36.00
Kitap Hakkında
Sevgili arkadaşlar;
Sınavlara hazırlık sürecinde kullandığınız dokümanların sınav formatına ve soru yönelimlerine uygun olması, sınavlara giren aday sayısındaki artış dikkate alındığında artık daha da büyük önem arzetmektedir.Soru öncüllerinin ÖSYM yeni nesil soru yönelimine uygunluğu,konu anlatımında yer verilen bilgilerin akademik temelli bilimsel referanslara sahip olması ve çeldirici seçeneklerin ölçmeyi hedefliyor olması kaynakların işleveselliğini belirlemektedir.
Hazırladığımız sınav hazırlık kitapları, sadece ÖSYM sınavlarına yönelik çalışmalar yapan uzman öğretim üyesi kadromuzun büyük bir titizlikle iki yıla yakın bir süre çalışması ile ortaya çıkmıştır. Hazırlık aşamasında öğretmenlerin ve akademik uzmanların birlikte çalışması kitaplarımızı sadece bir test kitabı olmaktan çıkarmış, akademik bilgilerlerin soru yönelimlerine uygun hale getirilmesi ile bir özgünlük yaratılmıştır. Özellikle MEB müfredatı ve kazanımları kitaplarımızın içeriğinin oluşmasında büyük rol oynamıştır. ÖSYM soru havuzundaki soru öncülleri ve MEB ders kitaplarındaki önemli bilgiler,konu testleri ile ÖSYM sınav formatı ve soru yönelimlerine göre düzenlenerek sıralanmış ve kitaplarımızda yer almıştır. Böylelikle bütün soru tiplerini görmeniz hedeflenmiştir.Soru çözümlerinde ÖSYM sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş,bilgi kirliliği yaratmamak adına daha önce ÖSYM sınavlarında genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır.Kitaplarımız gerek içeriği gerek sunumu ile başka kitaplara göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıkların sınavda da fark yaratacağını tahmin ediyoruz.
Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz kıymetli arkadaşlarım için kitaplarımızın yol gösterici ve vazgeçilmez kaynaklar olacağını umut ediyorum.
Her şey gönlünüzce olsun…
 
Genel Yayın Yönetmeni
Aydoğan Yaşar DOĞAN
 
 
Yazardan
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Sınavlarına girecek adaylar için; son mevzuat değişiklikleri de dikkate alınarak ÖSYM sınav formatına uygun şekilde hazırlanan 20 adet çözümlü testin çözümleri incelendiğinde görülecektir ki; hem sorunun cevabı açıklanmış hem de o soruda geçen konu ve konuya yakın genel bilgiler verilmiştir. Dolayısıyla aday bir sorunun çözümü ile birlikte olabildiğince yoğun ve pratik bilgiler almaktadır.
Deneme testlerinde ÖSYM formatına uyum sağlanması amacıyla 50 soru sorulmuştur.
 
Adnan KARABULUT
A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
Kimya Mühendisi
Kapat