Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%20
YDS Şifresi %40 indirimli Oya Özay YDS Şifresi %40 indirimli Oya Özay

YDS ŞifresiNoter Tescilli Teknikler

Liste Fiyatı : 54,00TL
İndirimli Fiyat : 43,20TL
Kazancınız : 10,80TL
Taksitli fiyat : 9 x 5,23TL
Havale/EFT ile : 42,34TL
YDS Şifresi
YDS Şifresi Noter Tescilli Teknikler
Pelikan Yayınevi
43.20

Analitik düşünmeyi esas alan İngilizce Test sınavına hazırlık sürecinde etkili olabilecek tek yöntem harmanlanmış geçmiş sene sorularının ve kolaylıkla anlaşılabilmesi için her bölüm için özgün şekil ve grafikler üzerinde mizanpe edilen ‘KPDS ŞİFRESİ', ‘YDS ŞİFRESİ' teknikleridir. Teknikler birer FORMALİZASYONDUR ve ‘ŞİFRE' İFADESİ; tekniklerin özgünlüğü ile İngilizcede mevcut konuların ve kabul görmüş kuralların test soruları bazında dilbilimsel çervede Türkiye'de İLK KEZ formalize edilerek belirli bir siteme dayandırılmasından ileri gelmektedir. Sınav teknikleri ŞİFRE adı altında ilk kez bu kitap ile literature geçmiş ve ŞİFRE ifadesi ile kitapta yalnızca genel hatları ile ele alınan İzmir 1'nci Noterliğinden onaylı TEKNİKLER = YDS ŞİFRELERİ (Stratejiler) ifade edilmektedir. Soru çözümlemesinde bir yöntemin ‘TEKNİK' olarak nitelendirilebilmesi için yöntemin aynı soru tarzındaki tüm sorular üzerinde geçerliliğini ispatlamış olması gerekmektedir. Teknikler = Şifreler binlerce adet geçmiş sene KPDS, ÜDS ve YDS sınavı İngilizce test soruları üzerinde denenmiş ve geçerliliğini ispatlamıştır.

KPDS ŞİFRESİ TEKNİKLERİ (YDS ŞİFRESİ TEKNİKLERİ) noterden onaylı olması ile tescilli teknikler olarak Türkiye'de bir ilk olmaya imza atmıştır. Telif Hakkı koruması ve noter onayı altında olan tekniklerin ve eser adının (KPDS ŞİFRESİ, YDS ŞİFRESİ) kaynakça gösterilmeden basılı ya da elektronik ortamda ticari amaçla kullanımı hukuki izne tabi olup, tekniklerin eğitim hakkı ya da fotokopi ile çoğaltılarak eğitim amaçlı kullanımı yasal olarak hiçbir dershane ya da kursa verilmemiştir.
ÖSYM Sınavlarındaki geçerliliğinin daha net olarak ortaya konulabilmesi amacı ile özellikle geçmiş sene sınavları üzerinde gösterilmeye çalışılan teknikler ilk kez KPDS ŞİFRESİ kitabın birinci baskısında tanıtılmaya çalışılmıştır ve diğer baskılarında, ‘YDS ŞİFRESİ' baskılarında teknikler daha ayrıntılı ve FORMÜLLER şeklinde sunulmuştur. YDS ŞİFRESİ kitabında ana hatları ile ele alınan teknikler = YDS ŞİFRELERİ (Stratejiler, Taktikler) ileri ki dönemlerde ayrıntılı şeklilde saygıdeğer okurlarımıza sunulacaktır.
Kitabın basım aşamasından manevi desteklerini esirgemeyen Değerli Hocamız Sayın CESUR ÖZTÜRK'e teşekkürlerimizi borç biliriz.
Saygılarımızla.
PELİKAN YAYINCILIK
Kapat